happn

Yolunun Kesiştiği Kişileri Bulma Sosyal Ağ Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.6 MB
  • Version 5.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FTW & Co
happn uygulaması ile yolunun kesiştiği, hoşuna giden ve tekrar bulmak istediğin kişileri kolayca bulabilirsin.

happn uygulaması ile yolunun kesiştiği, hoşuna giden ve tekrar bulmak istediğin kişileri kolayca bulabilirsin.

Profil oluşturarak kullanabileceğiniz uygulama, gerçek hayatta yolunuzun kesiştiği kişileri görüntülemenize ve kaç kez, nerede ve saat kaçta yolunuzun kesiştiğini görmenizi sağlar.

Gerçek hayatta birinden hoşlanıyor musunuz? Onu beğenin ve gizliden gizliye onu takip edin. Karşılıklı beğeni olmadığı sürece o kişi bunu asla bilmeyecek. Eğer karşılıklı beğeni yoksa ve seni farketmesini istiyorsan ona Charm gönderebilirsin. İkinizde birbirinizi beğeniyorsanız bu bir Crush'tır ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yüzde yüz güvenilir olan uygulama tamamen karşılıklı konseptine dayalı çalışıyor. Asla seni ilgilendirmeyen bir profilden mesaj almayacaksın. Gizliliğe önem veren happn lokalizasyon bilgilerini diğer kullanıcılara asla göstermez.

Kişilere ilginizi göstermek için kullanabileceğiniz "Charm etme" isteğe bağlı ve kızlar için ücretsiz, erkekler için ödemelidir. Ancak endişelenmeyin. Kayıt sırasında erkeklere birkaç Charm ikram edilmektedir.

Sık sık karşılaştığınız ve bir türlü tanışmayı başaramadığınız kişilerle tanışabilmek için happn uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
happn indir